DERMIA SOLUTION patentuota busterių sistema
Kuo unikali ir išskirtinė DERMIA SOLUTION patentuota, odą prisotinanti busterių sistema?
Patentas šiai sistemai buvo suteiktas įvertinus tris aspektus.
#1 SUSPENSIJA

Veikliosios medžiagos pateikiamos ne tirpalo, emulsijos, druskos, tirpiklio ar aliejaus forma. Kiekviena yra integruota į kapsules, šis sprendimas užtikrina maksimaliai stabilias irefektyvias sudedamąsias dalis.

Florence Barrett-Hill pateikta suspensijos apibrėžtis: „Tai skystas preparatas, kurį sudaro aliejinė fazė, vandens fazėje pasiskirsčiusi taip, kad susiformuotų liposomos.“ DIS patentas – tai įrodymas,kad šią teorinę apibrėžtį pavyko įgvendinti praktiškai.
#2 BIOMIMETINIS KAPSULIAVIMAS

Taikant kapsuliavimą skirtingų profiliųbiomimetiniai peptidai gali sėkmingai pasiekti tikslinius odos lygmenis, kuriuose veikliosios medžiagos individualiai pasiskirsto po paveiktų ląstelių citoplazmą.
#3 Technologija SURFACE TENSION FRACTIONATOR

Taikant unikalią technologiją „Surface Tension Fractionator“ sukuriamos itin smulkios suspencijos dalelės, kurios patenka į odą, tiesiog paneigdamos gamtos dėsnius ir nesutrikdydamos atomųpusiausvyros.

Sudedamosios dalys susijungia į gana mažas ištisinių atomiškai subalansuotų molekulių santalkas, kurios keliauja į gilesnius odos sluoksnius, kur yra problemų.
Patentuotas sprendimas
BRIGHTENING BOOSTER DIS
REZULTATAS
Atkuriama tirozinazės pusiausvyra
Labiau švytinti, geriau sudrėkinta oda
Nuslopinama glikacija
Oda pašviesinama nesukeliant uždegimo

INDIKACIJOS
Nelygus odos atspalvis, hiperpigmentacija, senatvinės dėmės, nevienodos melanino reakcijos į traumas, karštį, menopauzę, hormonų svyravimus ir saulės sukeltą žalą.

YPATYBĖS
Unikalios, patentuotos „Brightening Booster“ procedūros slopina perteklinę melanino gamybą. Pagrindinės veikliosios medžiagos paveikia tirozinazės ciklą, atkuria odos švytėjimą ir užtikrina drėkinimą. Galima saugiai naudoti ilgą laiką. Nepažeidžiamos aplinkinės sveikos ląstelės.
Patentuotas sprendimas
PURIFYING BOOSTER DIS
REZULTATAS
Antimikrobinis ir antibakterinis poveikis
Mažinama pakartotinės bakterinės infekcijos tikimybė
Veiksmingai mažina raudonį
Stiprina odos imuninę funkciją
Aktyvina odos barjerinę funkciją
Slopina kolagenazę

INDIKACIJOS
Aknės paūmėjimai, uždegiminė paraudusi oda, rozacija, kuperozė, išsiplėtusios poros.

CHARACTERISTICS
Unikalus, patentuotas sprendimas „Purifying Booster“ mažina uždegimus ir slopina aknės, rozacijos bei kitas paūmėjusias odos problemas. Pagrindinės veikliosios medžiagos veikia antibakteriškai, stiprina ir drėkina odą bei mažina raudonį. Naudojant kasdien „Purifying Booster“ atkuria sutrikusią ląstelių apykaitą ir padeda suvaldyti probleminės, dirglios odos būklę. Galima saugiai naudoti ilgą laiką.
Patentuotas sprendimas
REJUVENATION BOOSTER DIS
REZULTATAS
Injekcijų alternatyva
Slopina nervų impulsus, stimuliuojančius raukšles (ypač kaktos ir lūpų srities, vadinamąsias pykčio raukšles ir smulkias raukšleles akių kampučiuose) sukeliančius raumenų judesius.
Stiprina odą
Pažangus odos drėkinimas, apsauga nuo sausėjimo
Uždegimą slopinantis, raminamasis poveikis

INDIKACIJOS
Ankstyvas senėjimas, aplinkos padaryta žala, raukšlės, mimikos raukšlelės, kolageno ir elastino sumažėjimas, sausa ir(arba) brandi oda.

YPATYBĖS
Unikalus, patentuotas sprendimas „Rejuvenation Booster“ puikiai mažina mimikos ir kitas raukšles bei palaiko sveikos odos funkcijas. Intensyvus drėkinamasis, raminamasis ir putlumo suteikiantis poveikis. Naudojant kasdien „Rejuvenation Booster“ ne laikinai gerina, bet atkuria sutrikusią ląstelių apykaitą bei padeda kovoti su problemų priežastimis.Galima saugiai naudoti ilgą laiką..