PROFESIONALAI, KURIANTYS GROŽĮ „DERMIA SOLUTION“ KŪRĖJAI

„Dermia Solution“ yra kompanijos „La Fontaine Technology“, įsikūrusios Marbeljoje, Ispanijoje, dalis. Vienai stipriausių pasaulyje inovatyvių kosmetikos įrenginių ir sistemų tiekimo kompanijai vadovauja Helmutas ir Gabriela La Fontaine'ai, kosmetikos pramonėje dirbantys jau daugiau kaip 40 metų. Helmutas La Fontaine's pirmąją savo kompaniją IONTO-COMED įkūrė 1978 m.
       
Iš pradžių ši kompanija tiekė įrangą kosmetikos įstaigoms, savo produktus eksportavo į įvairiausias pasaulio šalis. Vokietijoje veikusiam mokymų centrui vadovavo Gabriela La Fontaine. Vėliau ši kosmetologė tapo viena iš permanentinio makiažo linijos „Goldeneye Permanent System“ ir odos puoselėjimo procedūrų „Beauty Defect Repair BDR“ įkūrėjų.
       
Sukaupta patirtis paskatino Gabrielą ir Helmutą La Fontaine‘us žengti toliau: jie priėjo prie išvados, kad odos problemas sėkmingai galima išspręsti tik tada, kai geriausios kokybės produktai derinami su aukštosiomis technologijomis. Keliose šalyse veikiančiose laboratorijose pagal itin pažangius metodus buvo sukurti biotechnologiniai produktai, skirti konkretiems probleminės odos poreikiams. Salonuose naudojami inovatyvūs įrenginiai sustiprina biotechnologinių produktų poveikį, todėl rezultatų pasiekiama greičiau, o efektas yra stipresnis.
       
Taip buvo sukurta odos priežiūros koncepcija „Skinfaktor – Design Healthy Skin“. Kompanijos specialistai ne tik tiekia produktus, bet ir siūlo mokymus bei rinkodaros konsultacijas platintojams ir grožio salonams.
       

Norite bendradarbiauti? Susisiekite su mumis.
Helmut and Gabriela La Fontaine